HERBATINT – JESTEŚMY WYSTARCZAJĄCO DOBRZY BY NAM ZAUFAĆ

 

TRWAŁE ZIOŁOWE FARBY DO WŁOSÓW HERBATINT włoskiej produkcji są dostępne na świecie od 50 lat, w ponad 40 krajach, a w Polsce są obecne od 2010 roku. Herbatint to najbardziej naturalna alternatywa dla koloryzacji włosów, bez nadmiaru dodatków chemicznych, HERBATINT zdobył 6 certyfikatów firmowych i produktowych.

 

ZALETY FARB HERBATINT:

Farby te mają delikatną i skuteczną formułę. Jako jedyne zawierają 8 organicznych wyciągów roślinnych oraz są testowane dermatologicznie na skórze wrażliwej. Co ważne, nie zawierają składników takich jak amoniak, rezorcyna, parabeny, alkohol, henna i gluten.

Są produktem wegańskim i całkowicie bezwonnym. Farby pokrywają siwe włosy w 100% (kolory od 1N-8N pokrywają siwe włosy samodzielnie, a pozostałe kolory w połączeniu z odpowiednim kolorem z serii Naturalnej).

Trwała farba ma postać żelu (tworzy się po połączeniu płynów z dwóch buteleczek), który bardzo łatwo aplikuje się na suchych, nie umytych włosach. Farby można dzielić na porcje, a termin trwałości wynosi 12 mies. od otwarcia. Paleta kolorów obejmuje 36 kolorów, które można ze sobą mieszać.

Warto wiedzieć, że farby te można stosować na włosach farbowanych innym produktem, tylko po użyciu henny wymagane jest umycie włosów kilkanaście razy. Nie powodują one efektu jednolicie ufarbowanego „hełmu”. Producent zaleca stosowanie farb Herbatint raz w miesiącu lub jak pojawiają się widoczne odrosty. Perfekcyjny efekt farbowania otrzymujemy w 40 minut.

Dodatkowo Herbatint oferuje serie szamponów i odżywek do włosów, które delikatnie pielęgnują włosy.

NOWOŚĆ W OFERCIE HERBATINT

HERBATINT VEGETAL COLOR – 100% BIO ORGANICZNA KOLORYZACJA I PIELĘGNACJA włosów, którałączy w sobie wysokiej jakości rośliny barwiące i pielęgnujące z mocą starożytnych ajurwedyjskich ekstraktów, odpowiedzialnie uprawianych w Indiach. Bez pestycydów i  metali ciężkich, sztucznych barwników, pikramatu sodu i innych substancji chemicznych, nie zawiera talku, piasku oraz innych zanieczyszczeń. To kompletny zabieg koloryzacyjny, który jednocześnie farbuje i odżywia włosy oraz skórę głowy. Wykonane są tylko z najlepszych części roślin, z zachowaniem wszystkich cennych właściwości. Otrzymasz to co najlepsze z natury. Uprawy są prowadzone z poszanowaniem roślin i okresów zbiorów, z uwzględnieniem procesów regeneracji ziemi i zasobów wody.