perfuma różana

Jeszcze w czasach starożytnych Róża nazywana była „Królową kwiatów”. Rzymska legenda mówi, że Diana – bogini łowów i księżyca , posiadała kapłankę o imieniu Rozalia, która zdecydowała się ją opuścić i poślubić młodego zucha Semedora. W chwili gdy przysięgali sobie wierność przed pomnikiem Hymeny, nadeszła bogini Diana i, rozzłoszczona niewiernością swojej kapłanki, ugodziła ją strzałą. Z zakrwawionej rany powstał piękny krzew pokryty białymi pachnącymi kwiatami. W nawiązaniu do imienia Rozalia nazwano je różami. Później róże zostały zabarwione na czerwono krwią Wenery – bogini miłości, która uciekając przed Marsem nadziała się na kolce krzewów różanych.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyobrażenie tego królewskiego kwiatu w postaci skoncentrowanych perfum bezalkoholowych „ROSE”, będących perfumiarskim olejkiem o mocnym zapachu. Perfumy te mają jasno różowe zabarwienie a zniewalający aromat ma w sobie siłę i zarazem delikatność zapachu oleistej róży pokrytej poranną rosą i zatopionej w promieniach wczesnomajowego słońca.

Skoncentrowane perfumy bezalkoholowe „ROSE” są w formie „roll-on’u”, wyjątkowo wygodnego do codziennego stosowania, działają przez co najmniej 48 godzin pozostając jednocześnie ekologicznie czystymi i przyjaznymi dla skóry. Skoncentrowane bezalkoholowe perfumy „ROSE” są perfumami przeznaczonymi dla wybitnych koneserów.

Woda toaletowa „Rose” – 50 ml
to produkt z listy naszej firmy. Perfumy o delikatnym zapachu Róży Bułgarskiej w buteleczkach z matowego szkła, nie pod ciśnieniem, w przeźroczystym opakowaniu.